Hitta en grupp nära dig!

Här hittar du alla städer/byer/länder som är i WakeUpFriends. Gå med i de grupper du vill, har du inte sociala medier kan du kontakta gruppen på dens mejl adress. 

Mejladress på alla grupperna kommer att visas inom närmaste framtid. 


Arvika  - mejl: wakeupfriends.arvika@protonamail.com

https://www.facebook.com/groups/725119458012051/

Avesta  

https://www.facebook.com/groups/1163597820694701/


Blekinge 

https://www.facebook.com/groups/932665133872983/


Boden - mejl: wakeupfriends.boden@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/567540427191166/


Enköping - mejl: wakeupfriends.enkoping@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/729588040930584/


Falkenberg - mejl: anna.ekholm@hjartekraft.se tel. 0763-174642

https://www.facebook.com/groups/2398046773767132/


Gällivare 

https://www.facebook.com/groups/817695715310576/


Göteborg 

https://www.facebook.com/groups/995218094167866/


Gotland 

 https://www.facebook.com/groups/231952348038001/


Hallaryd   

https://www.facebook.com/groups/2615623855211586/


Halmstad - mejl: wakeupfriends.halmstad@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/507861730164916/


Helsingborg

https://www.facebook.com/groups/3214969671905423/


Hästveda 

https://www.facebook.com/groups/529967474250808/


Hässleholm 

https://www.facebook.com/groups/536789773832212/


Jönköping - mejl: wakeupfriends.jonkoping@gmail.com

https://www.facebook.com/groups/1010485459288639/


Kalmar - mejl: wakeupfriends.kalmar@gmail.com

https://www.facebook.com/groups/953029368409589/


Karlstad - mejl: wakeupfriends.karlstad@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/466261134239783/


Kungsbacka 

https://www.facebook.com/groups/812600559180119/


Köping - mail: wakeupfriends.koping@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/174614470428770/


Lidköping

https://www.facebook.com/groups/2608493505918866/


Luleå 

https://www.facebook.com/groups/2465129530394575/


Lund 

https://www.facebook.com/groups/421985665167679/?ref=br_rs


Malmö - mejl: wakeupfriends@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/540156450134095/#_=_


Mark - mejl: wakeupfriends.mark@gmail.com

https://www.facebook.com/groups/wakeupfriendsmark/


Nora stad - mejl: wakeupfriends.nora@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/1226699154200295/


Norrköping - mejl: wakeupfriends.norrkoping@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/670537263473507/


Nyköping 

https://www.facebook.com/groups/493672341223748/


Roslagen - Norrtälje - bor du i Rimbo, hallastavik, Edsbro, Väddö - mejl: wakeupfriends.roslagen@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/166028101402525/


Ronneby

https://www.facebook.com/groups/932665133872983/


Sigtuna 

https://www.facebook.com/groups/446213836094984/#_=_


Sjöbo 

https://www.facebook.com/groups/2530235580423658/


Skövde 

https://www.facebook.com/groups/WakeUpFriendsSkovde/


Stockholm C - mejl: WakeUpFriendsStockholmC@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/WakeUpFriendsStockholmC/


Stockholm Nord - mejl: wakeupfriends.stockholm.nord@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/107455167372280/


Stockholm Tumba

https://www.facebook.com/groups/1502338209943343/


Sundsvall - mejl: wakeupfriends.sundsvall@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/2462427844024444/


Södertälje

https://www.facebook.com/groups/297909948138158/


Torsby 

https://www.facebook.com/groups/2430392423753802/


Trelleborg - mejl: wakeupfriends@protonmail.com 

https://www.facebook.com/groups/270976923960665/


Ulricehamn 

https://www.facebook.com/groups/971707236533762/#_=_


Umeå - mejl: wakeupfriends.umea@gmail.com 

https://www.facebook.com/groups/754745218334267/


Uppsala - mejl: wakeupfriends.uppsala@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/1021342714876689/


Värmland 

https://www.facebook.com/groups/415115852493343/


Västerås

https://www.facebook.com/groups/492843278106938/#_=_


Västervik 

https://www.facebook.com/groups/208309200612344


Ängelholm

https://www.facebook.com/groups/2728195880534479/


Örebro - mejl: wakeupfriends.orebro@gmail.com

https://www.facebook.com/groups/727063831103514/


Åland 

https://www.facebook.com/groups/237214610724881


Utomlands: 


Danmark - Copenhagen  

https://www.facebook.com/groups/565373714227898/


Finland 

https://www.facebook.com/groups/1310405962491258/


Norge Drammen 

https://www.facebook.com/groups/618427192346441/


Norge Kristiansund

https://www.facebook.com/groups/272096827208319/


Norge Oslo 

https://www.facebook.com/groups/WakeUpFriendsOslo/


Norge Östfold fd. Sarsborg - mejl: redaktionen@protonmail.com 

https://www.facebook.com/groups/2897017600332578/


Paris

https://www.facebook.com/groups/837148396769156/


Portugal - mejl: Wakeupfriends.portugal@gmail.com

https://www.facebook.com/groups/495817327944945/


Spanien - mejl: wakeupfriends.spanien@mail.com

https://www.facebook.com/groups/3389494427767361/